Ced-Go İnsan Kaynakları

insan kaynakları
İŞ BAŞVURU FORMU İÇİN LÜTFEN TIKLAYINIZ

Ve Siz..

Yani biz… Emek verenler, emekçiler… Alın terini Ced-Go'ya akıtanlar. Elleri öpülesi güzel insanlar.

Bu klasik bir genel merkez nutku değil.

Marka danışmanımız ve büyüme ivmemizde bize en büyük katkıyı veren insanlardan biri olan H. Caner Soner Hoca’mızın dikkat çektiği çok önemli bir nokta vardı.

“ Kurumsal olmaktan çok kurumsal olmaya çalışmak… “

Yeterince şubeniz varsa, yüzlerce personel ile birlikte çalışıyorsanız, cirolarınız yüksekse kurumsal bir firma gibi gözükebilirsiniz.

İnsanlar ve şirketler sizden “ kurumsal” diye bahsedebilir.

Nitekim yüzyılın dolandırıcısı “TOSUN” lakaplı Mehmet AYDIN’ın firması dahi KURUMSAL bir yapıya, bir organizasyona sahipti.

Ama bu kurumsallık sadece yazışmalarda ve cümle aralarında geçen bir süsleme kelimesinden başka bir şey değil.

Gerçek kurumsallık bizce; fiziksel olarak kurumsal olunsa dahi devamlı kurumsal olmaya çalışmaktır. Gerçek kurumsallık, bitmek bilmeyen yeniliklerin peşinde koşmanın, birlikte çalıştığı insanların mutluluğunu ve refah seviyesini artırmanın, inovasyonun, güvenin, hep ileriye gitmenin, kaliteden ödün vermemek için bazı şeyleri feda etmenin, planlı çalışmanın ve buna benzer milyon şeyin toplamıdır.

Biz kurumsal olmaya çalışan ve büyüyen bir markayız.

Biz Cv’sinde büyük harflerle belirtilen bir firma olmak istiyoruz.

Biz; velilerin ve çocukların girmek istediği kadar insanların da çalışmak istediği bir merkez olmak istiyoruz.

Gelin!

Bize yardım edin. Bu kurumsal olma çabasına bi’ omuz verin.

Neden mi?

Çünkü düşünsenize; ileride çok daha büyük şube sayılarına ulaştığımızda - ki şüpheniz olmasın - biz sizce merkezimizdeki beyin takımımızı kimlerden kurulu hale getireceğiz?

Tabi ki sizden…

Sizlerin arasından. Ced-Go’ya omuz atmış, işin çekirdeğini, tohum halindeki durumunu bilen emekçi arkadaşlarımız arasından seçeceğiz.

Bu işin fikir babasının bizler olduğunu unutmayın. Büyük bir organizasyonu yönetmeye çalıştığımızı; Veli - Çocuk - Personel - Yatırımcı dörtgeninde adeta sekiz köşe olduğumuzu bilin. Asıl sorumluluğun bizlerin üstünde olduğunu unutmayın. Bizler size böyle bir kapıyı araladık, artık bu kapıyı sonuna kadar açmak da sizin elinizde.

Düşünün…

Ve sonra; Ced-Go ailesinin bir parçası olmaktan dolayı mutlu olun.

Bu mutluluğu bizimle paylaşın.

Ha!

Önemli bir konu daha.

Ced-Go ile ilgili bir sorunun ya da soruların mı var? Bazı taleplerin mi olacak? Kişisel sıkıntıların mı var? Yardım mı etmemiz gerekiyor? Sigorta girişlerinle ilgili bazı soruların mı olacak? Sevgilinden ayrıldın ve dertleşmeye mi ihtiyacın var? Çok bunaldın, biraz kendine mi gelmen gerekiyor? Ya da Ced-Go’ya değer katacağına inandığın bir fikrin veya projen mi var? (Bu arada değerli fikirler ödüllendirilir)

Bize hemen yaz!

ik@cedgo.net

Bu mail adresine yazdığın bütün mailler tek tek okunuyor ve cevaplanıyor olacak.

Atılan mailde yer alan hiç bir bilgi sen istemediğin sürece kimseyle paylaşılmaz. Gizliliğin bizim için çok önemli.

Elimizden geldiği kadar sana yardım edeceğiz.

Sen de bize yardım et.

Ced-Go’da kal lakin bizim için önemlisin.
Özgeçmişini de yine ik@cedgo.net adresine gönderebilirsin ancak fotoğraf eklemeyi unutma. Fotoğrafsız özgeçmişleri değerlendirmeye almadığımızı bil. :)

Yukarı Çık ↑
× WhatsApp Destek