Vizyon ve Misyon Programları

Ced-Go Vizyon Programı

misyon

Ced-Go Çocuk Atölyesi; çocuk oyun alanları sektöründe kalite standartlarını belirleyen marka olmak vizyonunu paylaşıyor.

Bu bağlamda vizyon programımızın bir parçası olarak;

Çocuklarımızın Güvenliği

Çocuklarımızın Sağlığı

Çocuklarımızın keyifli vakit geçirmesi ve onların öğrenme süreçlerine yardımcı olmak;

Velilerimizin memnuniyeti

Velilerimizin konforu ve çocukları ile arasındaki iletişimi güçlendirecek programları hayata geçirmek.

Ced-Go; velilerimizin bulundukları ortamda, daha konforlu ve sağlıklı hareket ederek, keyifli ve amacına uygun alışveriş yapabilmelerini sağlamak hedefini taşıyor. Bu hedef, çocuklarımızın Ced-Go platformunda bulundukları süre içerisinde keyifli vakit geçirmelerini, öğrenme süreçlerine katkıda bulunmayı ve onları koruma içgüdüsünün bulunduğu ortak bir zemini paylaşıyor.

“Kuluçka Merkezi” isminden de anlaşıldığı gibi; bir anne gibi çocuklarımıza yoğunlaşmayı, bir baba gibi onları korumayı ve gözetmeyi şiar ediniyor.

Veli ve çocuk memnuniyeti; üretilen mobilyalardan, mobilyalarda kullanılan boyalar ve oyuncakların kalitesine kadar geniş bir yelpazeyi ifade ediyor.

Ced-Go Türkiye; uluslararası kalite standartlarını tüm merkezlerinde velilerine ve çocuklarımıza sunmaya devam edecek.

Ulaşılabilir olmak, problem çözümlerinde veli ve çocuk memnuniyetini gözeterek akılcı kararlar verebilmek, hizmet kalitesini daimi bir şekilde üst seviyede tutmak Ced-Go Vizyon Programının genlerine işlenmiş durumda.

Bu bağlamda; veli ya da çocuk olarak Türkiye’deki tüm Ced-Go noktalarında aynı hizmet kalitesini sizlere göstermek, bizim yaptığımız iş için duyduğumuz heyecanın başlangıç noktası.

Ced-Go olarak; çocuk oyun alanları sektöründe en çok tercih edilen oyun alanı olmak.

Siz de Ced-Go’nun vizyon programına katkıda bulunmak isterseniz her türlü görüş, şikayet ve önerilerinizi direkt olarak kurucumuz Ümit Deniz Gül’e ulaştırabilirsiniz.

Contact E-Mail: destek@cedgo.netCed-Go Misyon Programı

misyon

Ced-Go Misyon Programı

Ced-Go Misyon Programı, vizyon programımız çerçevesi içinde paylaştığımız insani değerlerin tümünü kapsar.

Tüm velilerimize, çocuklarımıza eşit davranıldığı ancak müşterilerimizin hizmet kalitesi anlamında ayrıcalıklı olduğu programın bir parçasıdır.

Tüm çocuklarımıza; adaletli, paylaşımcı, açık fikirli ve dünya insanı olma hedefine yönlendirici planlar misyon programımızın temelini oluşturur.

Ced-Go tüm global değerlere, insani ve vicdani ilkelere sonuna kadar bağlıdır.

Bu bağlamda çağdaş öğrenme tetkiklerini uygulamaya koyma, oyun ve oyuncak sektörünü yakından takip etme ve bu imkanları çocuklarımıza eşit bir şekilde sunma misyonu da bu program dahilindedir.

Sorunlu Çocuk Gözetmenliği ilkeleri kapsamında;

**Uyuşturucu ile mücadele;

**Sigara ve alkol bağımlılığı ile mücadele;

**Terörle mücadele;

**Şiddet ve cinsel saldırı ile mücadele;

**Irkçılık ve ayrımcılık ile mücadele;

**Pedofili, çocuk istismarı, aşırıcılık, holiganizm ile mücadele etmeye yılmadan devam edecektir.

**Tarafsızlık, iyi niyet, şeffaflık, vizyoner bakış açısı gibi global kalite standartlarını belirleyen esas ilkelere de sonuna kadar bağlı kalmaya devam edecektir.

Ced-Go’nun Misyon Programına katkıda bulunmak, öneri sunmak ya da herhangi bir şikayetinizi direkt olarak kurucumuz Ümit Deniz Gül’e ulaştırmak için aşağıdaki e-posta adresini kullanabilirsiniz.

Contact E-Mail: destek@cedgo.net

Yukarı Çık ↑